Září 2007

Jóó..dneska byl ale den....

21. září 2007 v 15:23 | Karča |  Moe trapasy xD
Ahoj všichni!
Právě dnes se mi s mojí kámoškou stal fáááákt dobrej trapásek. A byla bych sketa kdybych se o něj sváma nepodělila. Tak zde je a čtěte pozorně!!

Fergie se vyjádřila o .....

17. září 2007 v 14:00 | Karča

Fergie se vyjádřila o Lindsay a Britney

Fergie prohlásila, že může popsat, čím si Britney Spears a Lindsay Lohan procházejí. A co 20-leté hvězdy potřebují, je více prostoru k dýchání, takže si můžou pomoct samy, říká 32-letá zpěvačka skupiny BEP. "Jsou mladé," řekla Fergie (Sracy Ferguson) na akci "Nast Fashion Rocks" v New Yorku. "Když já jsem byla mladá, dělala jsem dělala taky takové hlouposti. Nechte je na pokoji. Jestli se chtějí změnit k lepšímu, musí to udělat samy." Lohan, 21, se nachází v rehabilitaci v Utahu, kde si prochází třetí fází léčení, které následuje zatčení minulý měsíc, kvůli kterému byla 1 den ve vězení. Lindsay prohlásila, že do závislosti na alkohol a drogy znovu upadla. Fergie, která se v léčebně léčila ze závislosti na methylalkoholu, řekla, že Spears a Lohan by měly ignoroval média a zaměřit se na svoje problémy. "Když se někdo chystá změnit, musí to sám chtít," řekla Fegie. "Myslím, že je to velice nespravedlivé, když se snaží pomoct si. Všichni sledujeme každý jejich den v léčebně a rozebíráme to. To není fér. Myslíte si, že v rehabku si odpočnete od neustálého tlaku, a ne že jste stresovaný každý den z přítomnosti médií atd…"

Jaké povolání se k tobe hodí???

7. září 2007 v 13:35 | Karča |  Testy
1.) Když jsi byla malá...
a) ...chovala jsi křečka, andulku a malé koťátko a o všechny ses pečlivě starala.
b) ...hrávala sis nejraději s panenkami.
c) ...neustále jsi chodila za dospělými a na něco ses jich ptala. Chtěla jsi vědět úplně všechno.
d) ...vyměňovala sis s kamarádkami barevné sbírací kartičky nebo kuličky. Vždy jsi jich měla nejvíc.
e) ...pořád jsi pastelkami kreslila princezny v nádherných šatech.
f) ...nebylo možné ti udržet pusu. Neustále ti jela, dovedlas klidně povyprávět vymyšlenou pohádku, kterou sis předem ani nemusela připravit.
g) ...hřebíkem jsi pitvala žížaly a malé broučky.
h) ...stále ses motala mamce v kuchyni.
i) ...nejraději sis hrávala s kamarádkami s míčem a navíc jsi chodila do kroužku gymnastiky nebo míčových her.
j) ...brala jsi mladšímu bráškovi autíčka a atrapy pistolí.

Co na tebe prozradí zmrzlina

7. září 2007 v 13:34 | Karča |  Testy

Jakou zmrzlinu si dáte, když vás na Valentýna pozve váš obdivovatel do cukrárny? Jestli si bez zaváhání necháte naservírovat jednu příchuť, může to o vás leccos zajímavého vypovídat. Vyzradíte něco na sebe?

Konečně uřímný horoskop

7. září 2007 v 13:32 | Karča
Vodnář Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodné lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžou ani vystát.

Takovej bazárek xD

7. září 2007 v 13:29 | Karča |  Dopisy Vám....
Jak jsem si všimla tak spousta z vás něco schání. Tak mě napadlo, že bych mohla založit nějakej článek, kde můžete co sháníte napsat do komentářů a snad se mezi ostatními dohodnete a seženete to, co potřebujete. Tak shánějte, shánějte a získávejte!!

Vaše Karča