Únor 2007

Co posloucháš za hudbu??

6. února 2007 v 14:19 Ankety
Anketka!
Dodělaný detajlík-Když jiný styl tak jaký?!Odpověz do komentářku,ju?!

Dopísek

5. února 2007 v 13:10 | Jáá |  Dopisy Vám....
Ahojda lidičky!Jelikož se tento blogísek teprve tvoří nejsou zde všechny věci které by se Vám líbily takže mi napište co bych do tohohle blogu mohla ještě dát...
Díky Vaše Karča:-))

Sandra Bullock

1. února 2007 v 20:19 | Karča |  Herci/herečky
Celé jméno: Sandra Annette Bullock
Datum narození: 26.7.1964, ve 3:15 ráno
Znamení: Lev
Matka: Helga Bullock (Němka), operní zpěvačka, zemřela 4.4.2000 na rakovinu
Otec: John Bullock (Američan), učitel zpěvu
Sestra: Gesine Bullock Prado, právnička a více prezidentka agentury FORTIS FILM
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Výška: 173 cm
Velikost bot: 42
Oblíbená hudba: Salsa, Tom Jones, Bob Schneider, Jazz, Classic
Oblíbené jídlo: gumoví medvídci, zmrzlina, čokoláda, kuře
Oblíbený nápoj: pivo (Heineken), tequila
Oblíbený film: Čaroděj ze země Oz, cokoliv s Audrey Hepburn
Hobby: tanec (salsa), internet, televize, posezení s přáteli, výlety.

Ewa Farná-Měls mě vůbec rád

1. února 2007 v 16:14 | Karča |  Textíky písniček:))
Zavolá, nebo příde
Prostě řek, jak to vyjde
Doufám, že si sám
Svůj klid neovládám

Lucie Vondráčková

1. února 2007 v 15:35 | Karča |  Zpěváci/zpěvačky

Lucie Vondráčková

Zpěvačka, Herečka

Datum narození: 08.03.1980
Místo narození: Praha, Česká republika
Znamení: Ryby

Životopis: 1980 - narozena na MDŽ v muzikantsko-intelektuálské rodině překladatelky Hany Sorrosové a hudebníka Jiřího Vondráčka (díky dědovi Pedrovi proudí v jejich žilách česko-ecuadorská krev).

Jenifer Lopez

1. února 2007 v 15:34 | Karča |  Herci/herečky

Jennifer Lopez

Zpěvačka, Herečka

Datum narození: 24.07.1970
Místo narození: New York (Bronx), USA
Znamení: Lev
Životopis: Jennifer Lopez je dobře známá ve světě filmu, hudby, módy a kosmetiky. Narodila se jako Jennifer Lynn Lopezová 24. Července 1970 v Bronxu. Rodiče pocházející z Puerto Rica si dali záležet, aby své děti uchránili od drsných podmínek čtvrti a snažili se jim poskytnout co nejkvalitnější výchovu. Její otec David je počítačový technik a programátor, její matka Guadalupe je učitelkou ve školce. Jennifer začala svoji kariéru jako tanečnice, už odmalička věděla co chce dělat. Jako čtyřletou holčičku ji matka přihlásila do hodin tance. V sedmi letech vystupovala na různých školních představeních. Ve čtrnácti přidala i hodiny zpěvu. Během studií na střední škole hrála softball, tenis a věnovala se gymnastice. V sedmnácti se také přihlásila na taneční školu na Mannhattanu a úplně se oddala tanci. V osmnácti byla přijata na Baruch College, ale po prvním semestru ze školy odešla, což způsobilo že odešla z domova.

P!nk

1. února 2007 v 15:31 | Karča |  Zpěváci/zpěvačky

P!nk

Zpěvačka

Datum narození: 8.9.1979
Místo narození: Doylestown, Pennsylvania, USA
Znamení:

Životopis: Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Angelina Jolie

1. února 2007 v 15:29 | Karča |  Herci/herečky

Herečka

Datum narození: 04.06.1975
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Znamení: Blíženci

Životopis: Angelina, celým jménem Angelina Jolie Voight, se narodila herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Do kontaktu s herectvím se dostala, již ve věku pěti let a to po boku svého otce v komedii režiséra Hal Ashbyho "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga. Od šestnácti let začala pracovat jako profesionální modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Objevila se v hudebních klipech od skupin Meatloaf, Lemonheads, Lenny Kravitz a Rolling Stones.

Britney Spears

1. února 2007 v 15:28 | Karča |  Zpěváci/zpěvačky

Britney Spears

zpěvačka, herečka, modelka

Datum narození: 02.12.1981
Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA
Znamení: Střelec

Životopis:Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Johnny Depp

1. února 2007 v 15:26 | Karča |  Herci/herečky


Johnny Depp

Herec

Datum narození: 09.06.1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA
Znamení: Blíženci
Životopis: Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.