Leden 2007

Avril Lavigne

31. ledna 2007 v 15:43 | Karča |  Avril Lavigne
Avril Lavigne
Povolání: zpěvačka, herečka
Věk: 23
Datum narození: 27. 9. 1984
Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
Znamení: Váhy
Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Něco o Witch

31. ledna 2007 v 15:36
Tak tady sem sehnala pár informací o Witch!
Irma-
Irma je upovídaná vládkyně vody.Nemá ráda sport a vlastně ji ani moc nebaví škola.Je umíněná a uvnitř citlivá.Pařád za ní dolejzá Martin,kluk,kterýho nesnáší.Naopak zbožňuje svoji želvičku Lilit,Karmilu(zpěvačka) a televizi.Její oblečení musí být hlavně pohodlné.
Tarance-
Taranee se naradila 23.3.ve znamení berana.Je ze všech nejklidnější a nejrozvážnější a přesto vládne nezkrotnému ohni.Baví ji matematika,ale přímo zbožňuje fotografování a basketbal.Je zamilovaná do Nigela a vyznává etno styl.
Cornelie-
Cornelia,krásná a praktická,je vládkyní země.V nitru je ale něžná a romantická-byla zamilovaná do Caleba z Meridianu.Bohužel se ale rozešli:-( (dobrá zpráva-v seriálu žádný rozchod nehrozí).Narodila se 10.5.-je tedy býk.Jejím koníčkem je krasobruslení a její bývalá nejlepší kamarádka je princeznou Meridianu.
Hay Lin-
Narodila jse 4. června ve znamení Blíženců. Myslí, že jsem dobrá a chápavá přítelkyně. Má jemnou povahu, ráda kreslí
a projektuje.
Will-
Will je nepsanou vůdkyní čarodějek,střeží srdce kondrakaru a ovládá čistou energii.Narodila se 19.1. a je teda kozoroh.Je vytrvalá a odvážná,na druhé straně uzavřená a plachá.sbírá plyšové žáby a vlastně všechno, co s žábami souvisí.V oblečení preferuje jednoduchý,sportovní styl.Závodně plave a miluja Matta.U Mattova dědečka také pracuje-ve zverimexu.

Tomáš Savka

31. ledna 2007 v 15:26
Rodné město: Karlovy Vary
Povolání: Student
Záliby: Noční život
Znamení: Panna/Vepř
Oblíbený nápoj: Jack Daniells
Oblíbené jídlo: Knedlo zelo
Oblíbená barva: Oranžová
Oblíbený herec, herečka: Belmondo
Oblíbený zpěvák, zpěvačka, skupina: Karel hála
Oblíbený film: Zvíře, Světáci
Oblíbená kniha: Švejk
Oblíbený sport, sportovec, klub: Amfora, lyžování, Katka Neumannová
Čeho se bojí? Lidský hlouposti
Vysněná země - dovolená: Sabweit
K jakému zvířeti by se přirovnal: Vorvaň
Největší přítel: pes?
Oblíbená domácí práce: spánek
Životopis:Svým přirozeným zpěvem zaujal diváky i porotu, i když dlouho si myslel, že právě její předseda s jeho výkonem příliš spokojen není. Ondřej Hejma totiž prohodil, že by nedržel hladovku za to, že Tomáš nebude s Leošem Marešem v Esu. Tomáš však výrok pochopil právě naopak a Hejmovi odpověděl, že ho také nikdo k žádné hladovce nenutí. A nedorozumění, které tak trochu čerstvému finalistovi kazí radost z vítězství, bylo na světě.

Kromě dalších kol soutěže čekají nyní dvacetiletého studenta gymnázia z Horního Slavkova (nejstaršího na škole, neboť rok studoval na hudebním gymnáziu v Německu) přijímací zkoušky na několik vysokých škol. Přihlášku si podal na pedagogické fakulty v Ústí nad Labem a v Praze a na obory, kde by využil jazykové znalosti. Zároveň se však hlásí na dvě hudební školy do Švýcarska, kde již delší dobu žije jeho otec. Kromě zpěvu však Tomáš hraje i na tři hudební nástroje - housle, kytaru a klavír

Něco o Zbyńkovi Drdovi

31. ledna 2007 v 15:24
Jméno: Zbyněk Drda
Věk: 19 let
Bydliště: Karlovy Vary

Znamení zvěrokruhu: Beran
Oblíbená píseň: We Are The Champions
Oblíbená kniha: Jáma a kyvadlo
V současnosti nejoblíbenější česká písnička: Vedoucí - Chinaski
Nejoblíbenější zahraniční hudební skupina: Beatles a Queen
Nejoblíbenější česká hudební skupina: Chinaski
Oblíbené jídlo: smažený sýr
Oblíbená česká nebo slovenská celebrita: Jaromír Jágr, Kateřina Neumannová

Jaký sport má nejraději:Lyžování, cyklisika, turistika, plavání

Perfektní hádanka

30. ledna 2007 v 15:57
Jednou se potkali perfektní muž a perfektní žena. Po perfektním chození měli perfektní svatbu. Jejich společný život byl, samozřejmě,perfektní. V jednom zasněženém, bouřkovém Štědrém dni perfektní pár jel ve svém perfektním autě,když uviděli na kraji cesty sedět nešťastného člověka. Jako perfektní pár zastavili, aby pomohli. Tam stál Santa Klaus s velkým baťohem hraček. Aby nezklamali žádné dítě na Štědrý večer, perfektní pár naložil Santa Klause a jeho hračky do svého auta a už byli všichni na cestě a
rozdávali hračky....
Bohužel, stalo se neštěstí a perfektní pár a Santa Klaus měli po cestě nehodu. Jenom jeden z nich nehodu přežil.
Otázka: Kdo přežil? Posuňte níž a dozvíte se odpověď...
.
.
.
.
.
.
Přežila perfektní žena. Ona je totiž jediná, kdo opravdu existoval. Každý přece ví, že žádný Santa Klaus není a není ani nic takového jako perfektní muž.
.
.
.
Ženy přestaňte číst, to je konec vtipu. Muži pokračujte. Takže když neexistuje žádný perfektní muž ani Santa Klaus, žena musela řídit auto. To vysvětluje, proč se stala dopravní nehoda. A kromě jiného, jestli jste žena a stále toto čtete, jen to potvrzuje jinou skutečnost: ženy nikdy neposlechnou !!!!